راک تایل جدیدترین پانل آکوستیک می باشد که در کارخانه بی صداسازان خاورمیانه با الیاف معدنی در رنگ های متنوع تولید می گردد. شرکت بی صداسازان خاورمیانه یک شرکت نوین در زمینه تولید تایل الیاف معدنی با بالاترین کیفیت و نوآوری می باشد که به تازگی شروع به فعالیت نموده است.

راک تایل دوستدار طبیعت

مواد اولیه به کار رفته در این تایل ها همه قابل بازیافت می باشد. به همین دلیل این محصول دارای استاندارد جهانی ایزو می باشد. شرکت بی صداسازان خاورمیانه زیرمجموعه هلدینگ ساختمانی آکس، با افتخار بهترین تایل های معدنی را به مشتریان محترم خود تقدیم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

تایل الیاف معدنی که در ایران با نام های AMF، USG و ROCK شناخته می شوند یک نوع تایل سقفی می باشد. این تایل ها مقاومت خوبی در برابر حرارت، رطوبت و صوت دارند و از قابلیت آکوستیکی بالایی برخوردارند.

انواع تایل معدنی

تایل های AMF تولید آلمان و تایل های USG تولید عربستان می باشند. شرکت AMF یکی از مبتکرترین تولیدکنندگان است که با نوآوری و تخصصی که دارد، بیش از 50 سال است که یکی از پیشروترین تولیدکنندگان سیستم های سقف کاذب در جهان است. تایل یو اس جی در کشور عربستان تولید می شود و این محصول وارداتی می باشد. این تایل در برابر آتش مقاومت دارد، ضد حریق  و عایق صوت می باشد.

اما برند دیگری که در زمینه تولید تایل های الیاف معدنی فعالیت می کند تایل های راک می باشد که از کیفیتی در حد تایل های AMF و USG برخوردار است و به کشور های همسایه نیز صادرات می شود. از نقاط قوت راک تایل میتوان به خاصیت رنگ پذیری، مقاومت کامل در برابر حریق و خاصیت آکوستیکی خیلی بالا اشاره کرد.

مزایای تایل های معدنی

مزایای اجرای راک تایل

  • قابلیت جذب صوت بالا و کنترل ارتعاشات در فضا
  • جلوگیری از همهمه در فضا، با هدایت صدا از طریق سوراخ های روی تایل ها به فضای پشت سقف های کاذب
  • عایق حرارتی مناسب، مقاومت در برابر حریق، نصب و نگهداری آسانپ
  • امکان دسترسی آسان به تاسیسات بالای سقف کاذب
  • قابلیت بازیافت صد در صدی
  • از محبوب ترین و پرکاربردترین سقف های کاذب برای کاربری های مختلف

فروش، طراحی و اجرا

شرکت بی صداسازان خاورمیانه تایل های آکوستیک و زیبای راک را با بهترین قیمت و کیفیت به شما عزیزان ارائه می کند. در زمینه طراحی و نصب نیز دارای نیروی ماهر و متخصص می باشد. برای اجرای انواع تایل آکوستیک در رنگ های متنوع و جذاب با ما در ارتباط باشید.