محصولات ما, مقالات

سقف کاذب آکوستیک چیست؟

سقف کاذب آکوستیک چیست؟

سقف آکوستیک به صورت تایل های ۶۰*۶۰ تولید می شود، از این رو جز سقف های مشبک قرار می گیرد. سقف کاذب شبکه با تایل های ۶۰*۶۰ از متریال های مختلفی مانند: تایل گچی، تایل pvc، ام دی اف، cnc، پلکسی (طلقی)، آسمان مجازی تولید و عرضه می شوند. یک نمونه از تایل های گچی، تایل های ۶۰*۶۰ آکوستیک می باشد که به دلیل حفره های درون آن سبب کاهش صدا می شوند و خاصیت عایق صوتی و آکوستیک پیدا می کنند. این تایل ها در شکل های کرمی و کرمی سوزنی تولید می شوند.

انواع تایل آکوستیک برای اجرای سقف آکوستیک

همانطور که میدانید تایل آکوستیک به دو دسته تقسیم می شوند که یک نوع سازه نمایان بوده و دیگری سازه پنهان می باشد. اگر نحوه نصب آن را هم بخواهیم جدا کنیم به سه دسته تقسیم می شوند. تایل های نصب شده در سقف، قابل نصب بر روی دیوار و استفاده از یک نوع دیگر که از شبکه از سقف آویزان می شوند.

خدمات اجرای سقف آکوستیک توسط تیم تخصصی شرکت بیصدا سازان خاورمیانه با سالها تجربه در زمینه بازسازی منزل، فروش کناف، فضاهای تجاری و اداری آماده اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی در تهران و شهرستان ها می باشد. جهت توضیحات تکمیلی در مورد سقف کاذب آکوستیک چیست، مشاوره رایگان و بازدید از محل پروژه می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.