تنوع در طرح و رنگ راک تایل

رنگ و طرح راک تایل دارای تنوع زیادی است و همه رنگها را پوشش می دهد. از این رو برای انتخاب راک تایل متناسب با دکور و طراحی داخلی خود هیچ مشکلی نخواهید داشت. تایل آکوستیک یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی است که به بهبود کیفیت صدای محیط خود اهمیت می دهند. یکی از اصلی ترین ویژگی راک تایل خلاص شدن از صرو صدا های مزاحم است. تایل های اکوستیک در مکان هایی که معمولا سروصدا ها زیاد است مورد استفاده قرار می گیرند. در ساختمان هایی مانند : سینما، تئاتر، مکان های اداری و اموزشی از راک تایل برای طراحی و دکور سقف و دیوار بهره می برند.

رنگ و طرح راک تایل

رنگ و طرح راک تایل

تایل های اکوستیک در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می گردد. به همین دلیل شما به راحتی  میتوانید مطابق با سلیقه و دکور ساختمان خود رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. به دلیل تنوع بالای این پانل ها شما میتوانید انواع طراحی های شیک و زیبا را در ساختمان خود انجام دهید. شما می توانید تایل های آکوستیک را در طرح های مختلفی مانند طرح گچ ، طرح سنگ و پارچه تهیه کنید. از دیگر مزایای پانل های اکوستیک عایق رطوبت، عایق حرارت و جذب صداست. اگر فضای مرطوبی دارید، جای نگرانی نیست! تایل های اکوستیک به دلیل مقاومت بالایی که در برابر رطوبت دارند به خوبی به عنوان عایق رطوبتی عملل میکنند. همچنین به علت داشتن پشم سنگ دارای انتقال حرارتی بسیار پایین هستند که سبب عدم اتلاف انرژی و صرفه جویی درآن می شود.

همانطور که در ویدئوی زیر مشاهده می نمایید با انتخاب راک تایل رنگ سبز و تناژهای مختلف آن، می توانید جلوه ای از طبیعت را در طراحی داخلی خود تداعی نمایید.

نمایش ویدیو درباره رنگ و طرح راک تایل

پروژه های راک تایل

دسته بندی راک تایل

Follow Us